Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „APS grupė“

Betranšėjinio gręžimo įrenginio operatorius

1300-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „APS grupė“

Darbo pobūdis

Darbas su kryptinio gręžimo įranga, betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas;
Naujų skirstomojo tinklo elektros įrenginių vamzdynų montavimas;
Lauko inžinerinių tinklų tiesimas.

Reikalavimai

Išsilavinimas – vidurinis su profesine kvalifikacija (privalumas - elektrotechninis išsilavinimas);
B/C vairuotojo kategorijos pažymėjimas;
Darbų saugos instrukcijų žinojimas.

Privalumai darbuotojui:
Darbo patirtis dirbant su savaeige kryptinio gręžimo įranga (Vermeer D20x22);
C kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
Supratimas apie motorizuotą techniką;
Inžnerinis mąstymas;
Asmeninės savybės: atsakingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

Darbą Lietuvoje
Visas socialines garantijas;
Darbą komandoje;
Kvalifikacijos ir kitus mokymus būtinus darbo funkcijoms atlikti;
Konkurencingą atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Telefonas pasiteirauti:

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. į rankas

UAB „APS grupė“ susiformavo darbo tradiciją ir metodus nuolatos rūpintis savo klientu. Besikeičianti rinka, naujų technologijų atsiradimas, sparti inžinerinės infrastruktūros plėtra, vis didėjanti konkurencija atitinkamai įpareigoja ir mūsų bendrovę. Mūsų stiprybė - įmonėse dirbantys darbštūs, lojalūs, patikimi, novatoriški darbuotojai. Jie nuolat kelia kvalifikaciją, nes paslaugų kokybę lemia darbuotojų profesionalumas.
informacija apie UAB „APS grupė“
1352 €
Vid. atlyginimas bruto
210
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 984 €
25% uždirba 984-1202 €
25% uždirba 1202-1685 €
25% uždirba nuo 1685 €