Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''DELFI''
More about company »

BIG DATA DUOMENŲ ANALITIKAS (-Ė)

800–1200 Eur
Vilnius - UAB ''DELFI''

Darbo pobūdis

DELFI verslo plėtros skyrius kviečia kandidatuoti į naują darbo vietą.
  • Darbas su dideliais duomenų rinkiniais (iki 1TB);
  • Analizuoti DELFI skaitytojų elgseną, įpročius, pomėgius, lojalumą, poreikius, galimybes;
  • Analizuoti DELFI straipsnių parametrus;
  • Matematinių modelių kūrimas
  • Segmentavimas

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas(-ė)) statistikos, ekonomikos, verslo vadybos, verslo informacinių sistemų, matematikos, informatikos, statistikos ar ekonometrijos, biometrikos srityse)
  • Statistikos ir matematinio modeliavimo išmanymas
  • Stiprus analitinis, loginis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti su didelės apimties duomenimis;
  • WWW terminologijos išmanymas
  • Įgūdžiai ir gebėjimai mokytis savarankiškai.

Privalumai:
  • Verslo analitiko arba duomenų analitiko darbo patirtis.
  • Programavimo pradmenys (pvz. SQL, JavaScript, HTML, PHP, Python, R ar pan.)
  • Darbo patirtis su savitarnos analitikos programomis: Tableau, Power BI, Qlick ir kt.;
  • Statistinių duomenų analizės metodų taikymo patirtis;
  • Machine Learning / Artificial Intelligence / Recommender.

Mes jums siūlome

  • Darbą IT komandoje, kuri orientuota į rezultatų pasiekimą – matysite aiškią savo; sprendimų ir darbo rezultatų naudą bei prasmę;
  • Dirbti AGILE principais paremtoje darbo aplinkoje;
  • Puikias darbo sąlygas, įskaitant virtuvėlę, kavos aparatą, stalo futbolą;
  • Lankstus darbo grafikas, galimybė dirbti iš namų ar puse etato.
  • Draugišką jauną profesionalų kolektyvą, komandinius užsiėmimus;
  • Įskaičiuotą nemokamą sportavimą (IMPULS ir Lemon Gym)
  • Nemokamas automobilio parkavimas žalioje zonoje.
  • Kompetencijos ugdymo galimybes ir profesinius iššūkius.

Atlyginimas

800–1200 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

DELFI prekės ženklas – vienas žinomiausių Lietuvoje. DELFI atstovauja didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse – „Ekspress Grupp“
Informacija apie UAB ''DELFI''
2674 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1716 €
25% uždirba 1716-2220 €
25% uždirba 2220-2894 €
25% uždirba nuo 2894 €
Vadovas: Vytautas Benokraitis