Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoatliekos“

Biodujų technologas - inžinierius

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Ekoatliekos“

Darbo pobūdis

Biodujų gamybos proceso priežiūra. Proceso planavimas, grafikų sudarymas, užduočių operatoriams formavimas, įvykdymo kontrolė. Įrangos priežiūrą, remontų planavimas. Metinio biudžeto planavimas.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas. Darbo biodujų gamyboje patirtis. Brėžinių skaitymas.. Anglų kalbos žinios (privalumas). Kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Darbą šauniame janatviškame kolektyve. Galimybę tobulinti ir gilinti savo žinias biodujų gamyboje. Galimybę planuotis savo darbo laiką.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB"Ekoatliekos"
informacija apie UAB „Ekoatliekos“
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 712 €
25% uždirba 712-1160 €
25% uždirba 1160-1489 €
25% uždirba nuo 1489 €