Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Biologinių nuotekų valymo įrenginių montuotojas - prižiūrėtojas

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Biotechnologijos grupė“

Darbo pobūdis

Montuotojo darbas - nuotekų valymo įrenginių montavimas, vamzdynų klojimas, sistemų priežiūra.

Reikalavimai

Montuotojo darbas - vamzdynų klojimo, santechnikos žinios.

Užsienio kalba ( privalumas).

Vairuotojo pažymėjimas B kat. ( privalumas).

Mes jums siūlome

Darnų ir draugišką kolektyvą;
Socialines garantijas;
Asmeninio tobulėjimo galimybes;
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų;
Perspektyvą.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Biotechnologijos grupė“

Mūsų įmonė UAB ‘‘BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ‘‘, parduoda, montuoja ir prižiūri nuotekų valymo sistemas, riebalų bei naftos gaudykles. Mūsų įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai, todėl operatyviai suteiksime Jums reikalingą informaciją dėl nuotekų valymo įrenginių. Greitai atliekame montavimo, paleidimo ir priežiūros darbus. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama garantija. Esame įgalioti įmonių atstovai „Hans group“ .
informacija apie UAB „Biotechnologijos grupė“
805 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.