Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Hila

Biomedicinos technologas (-ė) (darbui histologijos ir citologijos laboratorijoje)

1900-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Hila

Darbo pobūdis

  • Darbas histologijos ir citologijos laboratorijoje;
  • Mėginių registracija;
  • Citologinių preparatų ruošimas, dažymas bei dengimas;
  • Histologinių preparatų ruošimas (darbas su audinių apdorojimo procesoriumi, audinių blokavimas parafine, pjūvių atlikimas), dažymas bei dengimas;
  • Darbas su gydytojais patologais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas: aukštasis neuniversitetinis, įgyta biomedicinos technologo kvalifikacija;
  • Galiojanti biomedicinos technologo licencija;
  • Gebėti dirbti su laboratorine įranga ir atlikti laboratorinius tyrimus pagal patvirtintas tyrimų procedūras;
  • Gebėti korektiškai, pagarbiai bendrauti su įmonės pacientais, klientais, darbuotojais, bendradarbiauti, dirbti komandoje;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);
  • Patirtis histologijos ir (ar) citologijos laboratorijoje būtų vertinama kaip privalumas.

Įmonė siūlo

  • Perspektyvų darbą aukštos reputacijos įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant skyriaus veikloje;
  • Nuolaidų programą sveikatos priežiūroms paslaugoms.

Atlyginimas

1900-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauo nuo turimų žinių, patirties ir įgūdžių.
Hila

Hila

Nuo 1994 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie Hila
2857 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
575
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1231 €
25% uždirba 1231-2103 €
25% uždirba 2103-3068 €
25% uždirba nuo 3068 €