Thermo Fisher Scientific

Biotechnologas (-ė) (199124BR)

1500-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris, Trakai - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis:

Biotechnologas (-ė):
  • Dirba GMP lygį atitinkančiose kontroliuojamos aplinkos gamybos patalpose.
  • Atlieka baltyminių tirpalų skaidrinimą ir chromatografinį gryninimą.
  • Dirba su ultra/diafiltracijos ir chromatografijos sistemom.
  • Prižiūri technologinę įrangą.
  • Pildo ir naujina gamybinę dokumentaciją.
  • Pagal poreikį planuoja savo kuruojamus gamybos etapus.

Reikalavimai:

  • Baltymų gryninimo patirtis.
  • Aukštasis gamtos mokslų išsilavinimas.
  • Noras intensyviai mokytis.
  • Gera anglų kalba.
  • Atsakingumas ir iniciatyvumas sprendžiant kylančius iššūkius.

Įmonė siūlo:

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
  • Darbą ambicingoje komandoje.
  • Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
  • Atlyginimą nuo 1500 iki 2400 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1500-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1520
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €