Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Skani diena"
More about company »

Bistro barmenas (-ė) - padavėjas (-a) senamiestyje

390–600 Eur
Vilnius - UAB "Skani diena"

Darbo pobūdis

Sveiko greito maisto kavinė Vilniaus centre ieško padavėjų-barmenų. Jei mėgsti ir moki bendrauti, myli gerą maistą, esi darbštus/-i ir nori prisijungti prie energingos komandos, skambink ar rašyk jau dabar.

Į pareigas įeina kokybiškas ir sklandus klientų aptarnavimas; maisto ruošimas, serviravimas ir atidavimas klientams; kavos ruošimas; darbas su kasos aparatu.

Reikalavimai

Komunikabilumas
Atsakingumas
Imlumas

Privalumai:

GALIMYBĖ DIRBTI PILNU ETATU
Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas
Užsienio kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

Pamaininį darbo grafiką (galimybes dirbti skirtingu paros metu)
Draugišką kolektyvą
Visas socialines garantijas

Atlyginimas

390–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pirmasis falafelių ir humuso bistro Vilniuje