Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skani diena“
More about company »

Bistro barmenas (-ė) - padavėjas (-a) senamiestyje

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Skani diena“

Darbo pobūdis

Sveiko greito maisto kavinė Vilniaus centre ieško padavėjų-barmenų. Jei mėgsti ir moki bendrauti, myli gerą maistą, esi darbštus/-i ir nori prisijungti prie energingos komandos, kviečiame užpildyt anketą: ​

Į pareigas įeina kokybiškas ir sklandus klientų aptarnavimas; maisto ruošimas, serviravimas ir atidavimas klientams; kavos ruošimas; darbas su kasos aparatu.

​Kandidatus kviečiame užpildyt anketą:

Reikalavimai

Komunikabilumas
Atsakingumas
Imlumas

Privalumai:

galimybė dirbti pilnu etatu, slenkančiu grafiku
Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas
Užsienio kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

Pamaininį darbo grafiką (galimybes dirbti skirtingu paros metu)
Draugišką kolektyvą
Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Pirmasis falafelių ir humuso bistro Vilniuje
Informacija apie UAB „Skani diena“
781 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Anton Tarejev