Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Versada“
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Kaunas - UAB „Versada“

Ko mes ieškome?

UAB Versada ieško administratorės (-iaus) darbui pilnu etatu, Kaune. Šiai pozicijai reikalingas atsakingas, kruopštus ir komunikabilus žmogus, kadangi atliekamos funkcijos varijuoja nuo administracinio pobūdžio darbų iki žmogiškųjų išteklių. Administracijos pozicija įmonėje Versada neapribos vien tik nusakytomis atsakomybėmis, čia paliekame plačią erdvę įgyvendinti iniciatyvas, idėjas, kurios visada itin laukiamos.

Tavo asmenybės bruožai?
  • Organizuotumas
  • Empatiškumas
  • Iniciatyvumas
  • Kruopštumas
  • Sąžiningumas

Atsakomybės darbo pozicijoje:

  • Skambučių ir informacijos srautų valdymas;
  • dokumentacijos (sąskaitų, darbo sutarčių) tvarkymas;
  • ofiso tvarkos palaikymas, aprūpinimas reikiamomis priemonėmis;
  • įmonės vidinių renginių organizavimas;
  • motyvacinės sistemos palaikymas;
  • naujų darbuotojų paieška (esant poreikiui), jų įdarbinimas;
  • pagalba kolegoms (esant poreikiui);
  • gebėjimas suvaldyti problemines situacijas.

Reikalavimai:
  • Organizaciniai gebėjimai, laiko planavimo įgūdžiai
  • panašaus darbo patirtis;
  • puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios;
  • kitų kalbų mokėjimas – PRIVALUMAS;
  • žmogiškųjų išteklių patirtis - PRIVALUMAS;

Šiek tiek apie mus:

Esame maža, bet pastaruoju metu sparčiai auganti IT kompanija. Didžiuojamės savo komandos profesionalumu bei skirtingu požiūriu į darbą ir verslą. Vertiname ilgalaikius santykius, darbo grafiko lankstumą ir mėgamavimąsi savo darbu. Esame įsikūrę viename naujausių Kauno verslo centrų ARKA, pačiame Kauno centre, su vaizdu į Nemuno salą.

Pradėjusi savo veiklą vos nuo kelių Odoo projektų 2010 metais, šiandien Versada yra stipri tarptautinė kompanija įsikūrusi Lietuvoje ir Vokietijoje bei sparčiai plečianti veiklą visoje Europoje. Pagrindinis mūsų biuras įsikūręs Kaune, taip pat turime darbuotojus dirbančius iš Vilniaus biuro, Klaipėdoje ir net Belgijoje bei Makedonijoje.

Įmonėje vertiname nuoširdumą ir bendruomeniškumą. Kadangi esame išsibarstę po kelis miestus, kas mėnesį renkamės bendriems pusryčiams Kaune, vasarą organizuojame ir susirenkame vasaros stovykloje, organizuojame bendrus susitikimus Kaune ar Vilniuje. Įmonėje palaikoma atvirų atlyginimų sistema, bonusinės sistemos ir nuolat atnaujinami asmeninio tobulėjimo planai, palaikoma „flat“ organizacinė struktūra.

Jei norite sužinoti daugiau ir plačiau, lauksime aplikacijos!

Nors esame maža kompanija, galimybių čia apstu. Sparčiai augame, esame savo srities lyderiai rinkoje, investuojame į darbuotojus ir jų augimą. IT srities nusimanymas nėra privaloma, tačiau jei bus noras sužinoti daugiau ir augti, jis visada vertinamas!

Lauksime Jūsų prisijungiant prie Versada komandos.

Versada – Jūsų patikimas Odoo partneris Lietuvoje nuo 2010.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Our company provides enhancements to Odoo full stack platform for our clients around the globe, therefore we encourage our employees to participate in business trips.
Informacija apie UAB „Versada“
2341 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Paulius Sladkevičius