Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

1200-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Kaip mes įsivaizduojame, kas yra biuro administratorė (-ius)?
Tai mūsų kolega, kuri (-is) mus gelbės nuo sumaišties prireikus vieno ar kito dokumento, nes visuomet žinos kur jis yra 😉 pasirūpins, kad darbuotojai ir įmonės svečiai atėję šypsotųsi ir būtų šiltai sutikti, užtikrins, kad mūsų darbo aplinka būtų tvarkinga ir pozityvi, o žodžio „neįmanoma“ jai (-jam) – nėra!

Darbo aprašymas:
  • Dokumentų rengimas, registravimas, paskirstymas;
  • Gautos informacijos valdymas ir perdavimas darbuotojams;
  • Sklandžios ofiso veiklos bei efektyvios, profesionalios darbo aplinkos kūrimas ir užtikrinimas;
  • Įmonės vidinių renginių organizavimas (prezentacijų, įmonės pramoginės veiklos, švenčių);
  • Įmonės vadovo užduočių vykdymas, pagalba kolegoms.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą ir patirties dirbant administracinį darbą;
  • Gerai dirbate MS Office, įsisavinate kitas programas ir „draugaujate“ su biuro technika;
  • Pasižymite organizuotumu, atidumu detalėms, reikliai žiūrite į darbo kokybę bei atlikimo terminus;
  • Operatyviai, savarankiškai ir atsakingai atliekate užduotis;
  • Esate iniciatyvi (-us) ir paslaugi (-us).

Mes jums siūlome

  • Draugišką kolektyvą su tūkstančiais klausimų!
  • Galimybę kurti procesus ir visokeriopą pagalbą ir palaikymą;
  • Atvirumą, konkretumą ir paprastumą bendravime;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones;
  • Erdvę kūrybiškumui ir idėjų realizavimui.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Atlyginimas

1200-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Įmonė 70-100 darbuotojų