Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Fazer Lietuva“

Biuro administratorė (-ius)

750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fazer Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Biuro priežiūra bei tvarkos palaikymas (kanceliarinių, ūkinių prekių užsakymas ir kt.);
  • Korespondecijos tvarkymas, skambučių paskirstymas;
  • Vidinės ir išorinės dokumentacijos rengimas ir administravimas, įskaitant vertimus iš/ į anglų k.;
  • Mokymų platformos, praėjimų kontrolės sistemos, įmonės intraneto administravimas;
  • Personalo valdymo procesų administravimas;
  • Pagalba organizuojant įmonės vidinę komunikaciją;
  • Pagalba organizuojant vidinius įmonės renginius ir iniciatyvinius projektus.

Reikalavimai

Mes laukiame Tavęs, jeigu:
  • esate laisvai bendraujanti asmenybė;
  • mėgstate rūpintis kitais;
  • turite administracinio darbo patirties;
  • gerai mokate anglų kalbą;
  • turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office aplinkoje);
  • turite aukštąjį išsilavinimą.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką, palaikantį kolektyvą;
  • Kompetencijų augimo, mokymosi galimybes personalo valdymo srityje;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Itin gardžius duonos gaminius.

Atlyginimas

750 €/mėn. į rankas

„Fazer“ yra maisto potyrius siūlanti įmonė, suteikianti galimybę mėgautis geriausiomis skonių akimirkomis kiekvieną dieną. Įmonės istorija prasidėjo 1891 m. Helsinkyje, kai jaunasis Karlas Fazeris atidarė savo pirmąją kavinę, turėdamas misiją – gaminti maistą.
Lietuvoje „Fazer“ atstovauja UAB „Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, prekiaujanti duonos gaminiais, pažymėtais „Gardėsio“ ženklu. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba daugiau nei 230 darbuotojų.
informacija apie UAB „Fazer Lietuva“
1599 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
245
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1118 €
25% uždirba 1118-1204 €
25% uždirba 1204-1500 €
25% uždirba nuo 1500 €