Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
OIXIO, UAB

Biuro administratorė (-ius)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - OIXIO, UAB

Darbo pobūdis

Tvarkos užtikrinimas Kauno ir Vilniaus biuruose ir reikalingų prekių užsakymas;
Įmonės svečių sutikimas, susitikimų ir kitų renginių planavimas ir organizavimas;
Įmonės dokumentų rengimas ir tvarkymas;
Pagalba įmonės darbuotojams aprūpinant darbo priemonėmis;
Pagalba Pardavimų ir marketingo komandai jų kasdieninėje veikloje;
Vadovo deleguotų užduočių vykdymas;
Kitos administravimo užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas;
Puikios lietuvių ir geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
Mandagumas, paslaugumas, atsakingumas, greita orientacija;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Power Point);
Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai;
Būtina turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir galimybę 1 kartą per savaitę atvykti į Vilniaus biurą.

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinėje kompanijoje;
Puikias darbo sąlygas;
Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra orientacinis ir priklausys nuo darbo patirties ir kompetencijos.
OIXIO, UAB
strongest_in_lithuania

OIXIO, UAB

„Columbus“ yra dinamiška įmonė, kurioje vertinamas darbuotojų įsitraukimas ir rezultatai. Savo darbuotojams keliame aukštus reikalavimus, vertiname iniciatyvą bei novatoriškumą. Rūpinamės savo darbuotojų asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu.
Dirbdami „Columbus“, tapsite pareigingų, darbui atsidavusių kolegų komandos, tarptautinės kultūros bei stiprių bendrovės vertybių dalimi. Jums greitai bus suteiktas toks atsakomybės lygis, kuris atitinka Jūsų gebėjimus ir pasiekimus.
Mes didžiuojamės savo darbuotojais, jų techninėmis ir verslo industrijų žiniomis bei gebėjimu kurti, pritaikyti ir įgyvendinti verslo valdymo sprendimus, kurie padeda mūsų klientams didinti jų veiklos efektyvumą bei veiklos rezultatus.
informacija apie OIXIO, UAB
4526 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3058 €
25% uždirba 3058-3791 €
25% uždirba 3791-4913 €
25% uždirba nuo 4913 €