UAB „ARSENALAS“

Biuro administratorė (-ius) - Marketingo specialistė (-as)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ARSENALAS“

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos dokumentacijos ir korespondencijos ruošimas bei administravimas;
Gaunamų ir siunčiamų dokumentų registravimas, sisteminimas bei nukreipimas atsakingiems asmenims;
Raštų rašymas bei sutarčių ruošimas, pretenzijų sprendimas;
Biuro priežiūra bei tvarkos palaikymas (kanceliarinių, ūkinių prekių užsakymas, tvarkos įmonės patalpose palaikymas ir t.t.)
Administracinių užduočių valdymas: telefonų skambučių, elektroninių laiškų adresavimas ir įvairių dokumentų, įskaitant su biuru susijusią korespondenciją, tvarkymas;
Personalo valdymo procesų administravimas ir naujų darbuotojų atrankų organizavimas, jų įtraukimas į pagrindines darbo funkcijas;
Susitikimų ir komandiruočių koordinavimas ir planavimas;
Įmonės renginių, vidinės komunikacijos bei kelionių organizavimas;
Sveikatos ir saugos politikos laikymosi užtikrinimas;
Svečių, klientų, partnerių pasitikimas ir priėmimas, laikantis jų priėmimo etiketo ir profesinės etikos reikalavimų;
Darbas su viešaisiais pirkimais;
Internetinio puslapio peržiūra, socialinių tinklų administravimas, informacijos atnaujinimas;
Rinkodaros priemonių planavimas ir koordinavimas, talpinimas socialiniuose tinkluose;
WEB puslapio administravimas;
Kitos administracinės veiklos užduotys;
Esant poreikiui - pagalba biuro darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Administracinio darbo patirtis privaloma;
Puikios raštvedybos žinios;
Privaloma patirtis raštų rašyme ir sutarčių ruošime;
Privaloma patirtis internetinio puslapio priežiūroje, socialinių tinklų administravime;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ( Windows OS, MS Office, Exel);
Puikios lietuvių-anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu, kitų kalbų mokėjimas - privalumas;
Aukštasis administracinis arba vadybinis išsilavinimas, arba jam prilyginamas;
Atsakingumas ir pareigingumas, aktyvumas, savarankiškumas;
Efektyvus laiko planavimas ir gebėjimas nustatyti užduočių prioritetus.

Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams siekti;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
Plačias savirealizacijos galimybes;
Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.

Granito, marmuro, onikso, kvarco prekyba ir apdirbimas. Itin platus pasirinkimas akmens stalviršiams,
mozaikų interjerui, keraminių ir akmens masės plytelių vidaus ir lauko apdailai.
informacija apie UAB „ARSENALAS“
2334 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1943 €
25% uždirba 1943-2241 €
25% uždirba 2241-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €