Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „NAUJOJI RINGUVA“
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Panevėžys - AB „NAUJOJI RINGUVA“

Darbo pobūdis

Biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
Dokumentų rengimas ir valdymas;
Personalo dokumentų tvarkymas ir administravimas;
Informacijos valdymas ir perdavimas atsakingiems darbuotojams;
Įeinančių skambučių priėmimas, nukreipimas, informacijos suteikimas interesantams;
Biuro aprūpinimas reikalingomis darbo priemonėmis;
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis biuro administravimo srityje;
Patirtis personalo vadybos srityje – privalumas;
Geros anglų kalbos žinios;
Raštvedybos bei darbo teisės išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
Komunikabilumas ir gebėjimas sklandžiai perduoti informaciją;
Kompiuterinis raštingumas (MS Word, MS Excel);
Organizuotumas, darbštumas, atsakingas požiūris į atliekamą darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje;
Dideles saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

AB „NAUJOJI RINGUVA“ turinti ilgametę kūno priežiūros ir skalbimo priemonių gamybos patirtį.
Informacija apie AB „NAUJOJI RINGUVA“
1018 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 555 €
25% uždirba 555-704 €
25% uždirba 704-993 €
25% uždirba nuo 993 €
Vadovas: Jurgita Žilvinskaitė