Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Biuro administratorė (-ius)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „EfTEN RYO“

Darbo pobūdis

  • Raštų, įsakymų ir kitų dokumentų rengimas bei pasirašymo procesų organizavimas;
  • Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas;
  • Svečių ir klientų sutikimas, informacijos suteikimas; bendros biuro tvarkos užtikrinimas.
  • Pagalba įmonės darbuotojams ir kitos vadovų skiriamos užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Raštvedybos/ įmonės vykdomųjų dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
  • Greita orientacija, gebėjimas planuoti laiką ir susidoroti su dideliais informacijos bei dokumentų srautais;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas bei paslaugumas.
  • Puikūs darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių k. žinios;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalba būtų privalumas);
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Administracinio darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą, kupiną iššūkių ir nenuobodų darbą;
  • Entuziastingą ir draugišką kolektyvą;
  • Visas savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „EfTEN RYO“

Tarptautinė įmonė, susijusi su nekilnojamojo turto nuoma ir administravimu.
informacija apie UAB „EfTEN RYO“
2079 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.