UAB „Baltic Champs“

Biuro administratorė (-ius)

1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Baltic Champs“

Atsakomybės:

  • Biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
  • Dokumentų rengimas ir valdymas;
  • Personalo dokumentų tvarkymas ir administravimas;
  • Informacijos valdymas ir perdavimas atsakingiems darbuotojams;
  • Įeinančių skambučių priėmimas, nukreipimas, informacijos suteikimas interesantams;
  • Biuro aprūpinimas reikalingomis darbo priemonėmis;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis biuro administravimo srityje (ne mažiau nei 1 metai);
  • Gebėjimo sklandžiai komunikuoti žodžiu bei raštu lietuvių ir anglų kalbomis (B2). Rusų ar kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Raštvedybos bei darbo teisės išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
  • Patirtis personalo vadybos srityje – privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Word, MS Excel);
  • Komunikabilumas, organizuotumas, darbštumas, atsakingas požiūris į atliekamą darbą.

  • Darbo patirtį įmonėje, kuri yra viena didžiausių grybų augintojų ir eksportuotojų Europoje;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Tobulėjimo kursus bei seminarus;
  • Papildomas išmokas ypatingomis progomis (vestuvių, vaiko gimimo ir kt. progomis);
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Skanią kavą, AUGA GROUP sriubas bei įvairius užkandžius;
  • Įvairius įmonės renginius.
Darbo laikas: I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 – 16:00.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Baltic Champs“ yra moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“. Šiai dienai „AUGA group“‘ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“. Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą . Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.
informacija apie UAB „Baltic Champs“
1677 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
486
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1255 €
25% uždirba 1255-1502 €
25% uždirba 1502-1847 €
25% uždirba nuo 1847 €