Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV Industries“

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS) (TERMINUOTA DARBO SUTARTIS)

550-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

  • Vadovo pavestų užduočių vykdymas, įvairiapusė pagalba vadovams
  • įvairių dokumentų (raštu) rengimas, administravimas, registravimas, saugojimo kontrolė;
  • Korespondencijos,siuntų, skambučių ir kitos informacijos valdymas, sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas, aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis ir kitomis darbo priemonėmis;
  • Komandiruočių organizavimas, komandiruotės dokumentų rengimas ir administravimas;
  • Gaunamų, siunčiamų raštų bei vidaus dokumentų registravimas;
  • Įsakymų, įgaliojimų ir kitų dokumentų ruošimas;
  • Įmonės darbuotojų konsultavimas personalo administravimo klausimais,darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas. personalo dokumentų administravimas;

Reikalavimai

  • Sėkminga, panaši darbo patirtis būtų privalumas;
  • Dokumentų rengimo patirtis;
  • Verslo etikos ir protokolo išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geras raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu);
  • Rusų kalbos žinios privalumas
  • Pozityvumas, nuovokumas, greita orientacija, pareigingumas.

Mes siūlome

  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

550-800 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.