Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AJV grupė"
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Nuo 400 Eur
Vilnius - UAB "AJV grupė"

Darbo pobūdis

Pirminių ir kitų dokumentų ruošimas, apdorojimas, suvedimas į ataskaitas;
korespondencijos administravimas;
darbų saugos administravimas;
pilnas savaitinis darbo laikas, 40 val.

Reikalavimai

Sąžiningumas, „šypsena“, paslaugumas, komunikabilumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas, kantrumas.

Privalumai:
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
puikios lietuvių kalbos žinios;
labai geros papildomos europinės užsienio kalbos žinios;
organizaciniai ir darbo kompiuteriu įgūdžiai (geras MS Word, Excel išmanymas).

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą be rimto streso draugiškame kolektyve;
galimybę realizuoti savo žinias ir norą tobulėti bei įgyti administracinio darbo patirties;
darbui reikalingas priemones;
socialines garantijas.

Atlyginimas: Pagal susitarimą

Kita informacija:
Laukiame Jūsų CV, esant galimybei ir motyvacinio laiško;
susisieksime tik su atrinktais kandidatais;
užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Atlyginimas

Nuo 400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė užsiima didmenine prekyba maisto, pašarų ir techninės pramonės žaliavomis.
Informacija apie UAB "AJV grupė"
1644 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vilmantas Stankus