Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Biuro administratorė (-ius)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Biuro priežiūra bei operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
Įeinančių skambučių priėmimas, nukreipimas, informacijos suteikimas klientams;
Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis, bendravimas su tiekėjais;
Vidinių įmonės dokumentų administravimas;
Korespondencijos paskirstymas, išsiuntimas;
Svečių sutikimas;
Įvairios informacijos paieška bei sisteminimas;
Pagalba kontoros advokatams ir teisininkams;
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Sėkminga administracinio pobūdžio darbo patirtis (privalumas);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Raštvedybos taisyklių išmanymas ir jų taikymas;
Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), rusų kalbos žinios - privalumas;
Geri reprezentaciniai, organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
Dalykinio etiketo išmanymas;
Organizuotumas, gebėjimas operatyviai vykdyti daug skirtingų užduočių;
Dėmesio detalėms skyrimas, atidumas terminams.
Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas

Mes jums siūlome

Darbą modernioje, sėkmingai veikiančioje bei sparčiai besiplečiančioje advokatų kontoroje;
Jauną, dinamišką, draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Atlyginimą atitinkantį kompetenciją.

Advokatų profesinė bendrija NJORD Law Firm

Mes esame advokatų kontora, pasižyminti šiaurietiška prigimtimi ir globalia mąstysena. Mūsų pagrindinė rinka apima Šiaurės šalis ir Baltijos regioną, taip pat Šiaurės Europą ir Vokietiją. NJORD turi 200 darbuotojų penkiuose miestuose – Aarhus, Kopenhagoje, Rygoje, Taline ir Vilniuje.
Who is related to this company?
Use your profile information and find out!
Login with Facebook »