Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Altas komercinis transportas"
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - UAB "Altas komercinis transportas"

Darbo pobūdis

Įmonės dokumentų rengimas, administravimas
Dalinis personalo dokumentų administravimas
Dalinis buhalterijos dokumentų administravimas
Visapusiška pagalba įmonės vadovams ir darbuotojams
Informacijos valdymas (skambučiai, korespondencija)
Svečių sutikimas, posėdžių salės priežiūra
Verslo kelionių organizavimas
Savarankiškumas, greita orientacija, atsakingumas
Vairuotojo pažymėjimas ir galimybė į darbą vykti nuosavu automobiliu

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
Puikūs darbo kompiuteriu ir raštvedybos įgūdžiai
Anglų kalbos mokėjimas ne mažesniu nei C1 lygiu
Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis įmonėje, turinčioje 100 ir daugiau darbuotojų

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas
Aukštos kvalifikacijos kolektyvą
Karjeros galimybes įmonės viduje

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Altas komercinis transportas" - Mercedes Benz ir Volkswagen gamintojų oficialiai patvirtinta mikroautobusų ir kitų komercinės paskirties automobilių perdarymo ir gamybos įmonė. Kvalifikuoti specialistai ir aukšta gaminamos produkcijos kokybė - įmonės vizitinė kortelė, todėl stiprindami savo komandą kviečiame prie mūsų prisjungti biuro administratorę (-ių).
Įmonėje vid. atlyginimas 1232€
52% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)