Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Realister"
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - UAB ,,Realister"

Darbo pobūdis

  • Pagalba koordinuojant įmonių projektus;
  • Asistavimas visiems komandos nariams;
  • Sutarčių rengimas, sąskaitų išrašymas;
  • Biuro administravimas;
  • Įmonių dokumentų administravimas;
  • Svečių priėmimas.

Reikalavimai

  • Turite stiprų atsakomybės jausmą, puikiai valdote laiką;
  • Gebate dirbti su keliais projektais vienu metu;
  • Kruopštumas ir atidumas yra stipriosios Jūsų savybės, turite puikias lietuvių kalbos žinias;
  • Esate draugiška(-as) ir noriai padedate kolegoms;
  • Sudėtingose situacijose ieškote ne problemų, o sprendimų;
  • Norite mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Nemokamą puikią kavą ir sveikus užkandžius.

Įmonių grupė, kurios klientų sąraše gerai žinomi tarptautiniai vardai bei didžiausios lietuviškos kompanijos prie savo veržlios ir ambicingos komandos kviečia prisijungti energingą ir rūpestingą biuro administratorę (-ių).