Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NBCS"
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

500–700 Eur
Vilnius - UAB "NBCS"

Darbo pobūdis

  • pagalba koordinuojant įmonių projektus;
  • asistavimas visiems komandos nariams;
  • sutarčių rengimas, sąskaitų išrašymas, įvairių raštų ir kitos dokumentacijos rengimas, tikrinimas, registravimas;
  • pagalba kolegoms dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose;
  • biuro aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis bei kitomis reikalingomis priemonėmis;
  • svečių priėmimas;
  • renginių, mokymų organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • panaši ar analogiška darbo patirtis būtų privalumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
  • gebėjimas dirbti komandoje, noras mokytis ir dalintis savo žiniomis su kitais;
  • turite stiprų atsakomybės jausmą, puikiai valdote laiką;
  • turite puikias lietuvių bei anglų kalbos žinias;
  • sudėtingose situacijose ieškote ne problemų, o sprendimų;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (mechaninė pavarų dėžė).

Mes jums siūlome

  • tapti greitai augančios ir sėkmingos įmonių grupės dalimi
  • laiku mokamą darbo užmokestį ir socialines garantijas;
  • gerą darbinę atmosferą;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • galimybę tobulėti ir augti.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB "NBCS"

UAB "NBCS"

UAB „NBCS“ – IT projektų įmonė įkurta 2008 metais, turinti kokybės vadybos ISO 9001:2008 sertifikatą, kompetentingai teikia klientų poreikius atitinkančius sprendimus, pasitelkdama patikimas, inovatyvias idėjas ir sprendimus.
el.paštas:
Įmonėje vid. atlyginimas 1212€
49% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)