Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "WOOD LINE"
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - UAB "WOOD LINE"

Darbo pobūdis

  • Sklandus biuro veiklos užtikrinimas, aprūpinimas kanceliarinėmis ir kitomis priemonėmis;
  • Įmonės dokumentų, korespondencijos tvarkymas;
  • Klientų ir svečių priėmimas;
  • Pagalba įmonės vadovams ir kitiems darbuotojams;
  • Įmonės renginių organizavimas;
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas bei gebėjimas susikalbėti anglų ir rusų kalbomis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas susitvarkyti su informacijos bei dokumentų srautais;
  • Geri reprezentaciniai, organizaciniai bei komunikavimo įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Dinamišką, atsakingą ir įdomų darbą stabiliai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą;
  • Visuomet laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Pagrindinė UAB "WOOD LINE" veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų ir interjero pramonei skirtomis žaliavomis. Įmonė atstovauja stambiausius Europos, JAV, bei kitų šalių drožtinio ir lukštento lukšto, pjautinės medienos, medinių briaunų, klijuoto medinio tašo, plokštinių medžiagų, klijų ir kt. žaliavų gamintojus Lietuvoje.

Informacija telefonu 8614 (Ilona).
Įmonėje vid. atlyginimas 1559€
92% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)