Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MD experts"
More about company »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

550–750 Eur
Vilnius - UAB "MD experts"

Route67 pasiūlymas:

Aiškios atsakomybės, subalansuotas darbo krūvis, pagarba Jūsų asmenybei; patikimas kolektyvas, su kuriuo nebaisu net į kalnus; ilgalaikės karjeros perspektyva, sąžiningas atlyginimas ir nuoširdus įvertinimas už pastangas. Galėsite pritaikyti savo idėjas dėl biuro administravimo tobulinimo, sužinoti daug daugiau apie automobilius ir džiaugtis savo automobilio techniniu paruošimu.
Susipažinkime ! siųskite mums savo CV, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Būsimos užduotys:

Gaunamų/ siunčiamų raštų administravimas, personalo dokumentų ruošimas, sąskaitų suvedimas į programą; sąskaitų išrašymas; gaunamos el.paštu informacijos perdavimas atsakingiems darbuotojams; direktoriaus darbotvarkės priežiūra; biuro aprūpinimas darbo priemonėmis, kanc.prekėmis, biuro tvarkos palaikymas.
Darbas – nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 val iki 18.00 val.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

turite biuro administratorės ar klientų aptarnavimo patirties; maloniai bendraujate, esate geros nuotaikos, mokate susiplanuoti darbus ir suktis greitai. Tikimės, kad puikiai dirbate kompiuteriu, esate raštinga (-as), galite susikalbėti užsienio kalba. Manome, kad galiojantis vairuotojo pažymėjimas – savaime suprantamas dalykas.

Atlyginimas

550–750 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "MD experts"

UAB "MD experts"

UAB “MD Experts” – tai Route67 - jau bene dešimtmetį specializuotas kompleksines automobilių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas teikiantis stiprus autocentras, atidžiai kontroliuojantis savo darbų kokybę. Klientų pasitikėjimas, meilė kiekvienam automobiliui ir atsakomybė už rezultatą – svarbiausia, kuo vadovaujamės kasdieniame savo darbe. Todėl su džiaugsmu pasitinkame iššūkius ir naujoves, nuolatos augame ir mokomės, domimės naujausiomis technologijomis ir jas taikome derindami su įgyta patirtimi bei meistrų profesionalumu.
Daugiau apie Route67:
Į komandą kviečiame naujokę (-ą) šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "MD experts"
8
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Gaidulionis

Similar job ads: