Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „REAVITA“
More about company »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

600–650 Eur
Vilnius - UAB „REAVITA“

Pasiūlymas Jums:

Aiškios atsakomybės, jaukus biuras, mieli kolegos, šiuolaikiškos darbo priemonės – tai, kas svarbu kiekvienam. Pas mus būsite įvertinta (-as) ne tik sąžiningu atlygiu ir papildoma finansine motyvacija, bet ir vadovų pagarba, galėsite siekti karjeros.
Aptarkime Jūsų lūkesčius ir mūsų galimybes - siųskite savo CV. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Būsimos užduotys:

Nedidelio biuro administravimas: gaunamų/ siunčiamų raštų, el.laiškų administravimas, personalo dokumentų ruošimas, biuro tvarkos palaikymas, pagalba kolegoms, sutarčių tvarkymas. Pasitiksite klientus, teks priimti mokėjimus grynaisiais pinigais ar išrašyti sąskaitą. Dirbame penkias dienas per savaitę. Apie karjeros galimybes – susitikimo metu.

Tikimės, kad:

Esate jaunas žmogus, norintis įgyti biuro darbuotojo įgūdžių, o gal jau turite panašaus darbo patirties; studijos jau užbaigtos; maloniai bendraujate, mokate susiplanuoti darbus ir suktis greitai. Tikimės, kad puikiai dirbate kompiuteriu, esate raštinga, galite susikalbėti užsienio kalba (rusų, anglų k.). Jei Jums patinka kanceliarinės prekės – pokalbiui pakviesime greičiau.

Atlyginimas

600–650 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB „REAVITA“

UAB „REAVITA“

UAB “Reavita” – šešerius metus iš eilės įvertinta “Gazelės” apdovanojimais, kaip greičiausiai auganti įmonė –įgyvendinanti naujus, ambicingus tikslus. Nuolat plečiamas biuro prekių asortimentas ir teikiamų paslaugų spektras, dėmesys kiekvieno kliento poreikiams ir ambicija klientų aptarnavime - “Kasdien bent procentu geriau” - visa tai padėjo užsitarnauti patikimo biuro prekių tiekėjo vardą Lietuvoje. Daugiau apie Reavitą:
Informacija apie UAB „REAVITA“
794 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rokas Toomsalu

Similar job ads: