Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Felder Group Lietuva“
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

500 Eur
Vilnius - UAB „Felder Group Lietuva“

Darbo pobūdis

siunčiamos ir gaunamos korespondencijos paskirstymas, biuro skambučių administravimas,biuro priežiūra;
Informacijos vidinėje įmonės informacinėje sistemoje administravimas;
įsakymų (personalo, veiklos, komandiruočių) rengimas
Kai kurių bendrovės pirkimų (kanceliarinės prekės, darbo rūbai ir t.t.) organizavimas
Sklandžios įmonės vidinės komunikacijos užtikrinimas.
Pagalba įmonės vadovui ir kolegoms.

Reikalavimai

turi administracinio darbo patirties,
išmanai dokumentų valdymą,
gerai moki lenkų kalbą ir sugebi bendrauti anglų arba vokiečių kalba,
gerai moki dirbti su excel ir word dokumentais, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
raštvedybos taisyklių, profesinės etikos išmanymas;
gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti įvairaus pobūdžio dokumentus;
turi puikius komunikacinius įgūdžius,
esi organizuotas (-a), savarankiškas (-a), kūrybiškas (-a),
gebi savarankiškai priimti sprendimus

Mes jums siūlome

darbas įmonės biure Vilniuje,
darbas nuo 8:00 iki 16:30 val.
įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje,
dideles saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes,

Atlyginimas

500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Medienos apdirbimui ir baldų gamybai skirtos staklės.
UAB Felder Group Lietuva yra tiesioginis įmonės Felder KG Austrija atstovas Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Felder Group Lietuva“
1260 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Natalija Virganovič