Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "People Link"
More about company »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Vilnius - UAB "People Link"

ĮMONĖ JUMS SUTEIKS ŠIAS GALIMYBES:

  • Įvedimą į organizaciją ir, jeigu reikės, raštvedybos bei kitus mokymus, kad galėtumėte užtikrintai startuoti bei tobulėti naujame darbe;
  • Daug laisvės atsakant už biurui reikalingų priemonių pirkimus bei biudžetą;
  • Darbą šalia profesionalios, įkvepiančios bei šiltos vadovės, iš kurios galėsite daug išmokti;
  • Galimybę pasireikšti Jūsų kūrybiškumui bei idėjoms, organizuojant renginius ir šventes savo kolegoms. Kai kurie šių renginių turi didelius biudžetus ir yra labai profesionalūs, todėl pradžioje Jums padės kiti kolegos;
  • Galimybę naudoti ir lavinti anglų kalbos žinias bendraujant su įmonės akcininkais bei svečiais iš Vakarų Europos šalių;
  • Papildomą sveikatos draudimą.

DARBO POBŪDIS:

  • Biuro priežiūra, svečių priėmimas, vadovybės posėdžių organizavimas;
  • Dokumentų srautų valdymas, archyvavimas, jų priežiūra sistemoje;
  • Darbuotojų verslo kelionių organizavimas;
  • Renginių įmonės darbuotojams organizavimas;
  • Kiti administraciniai darbai.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė nei 1 metų patirtis administravimo, klientų aptarnavimo ar panašioje srityje;
  • Verslo kelionių organizavimo, bendravimo su paslaugų ir prekių tiekėjais, biudžeto planavimo ir monitoringo patirtis būtų svarbi;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Vokietijos ir Lietuvos bendro kapitalo įmonė „Danpower Baltic” – tai jauna ir ambicinga kompanija, kurios tikslas – įsigijimais ir naujų jėgainių statyba sukurti vieną didžiausių privačių šilumos bei elektros gamybos pajėgumų Baltijos šalyse. Šiuo metu komanda į savo gretas Vilniuje kviečia biuro administratorę (-ių).