Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Accounting experts LT“

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „Accounting experts LT“

Darbo pobūdis

Buhalterinės apskaitos ir įmonių teisės paslaugų teikimo įmonė plečia savo veiklą ir ieškome komandos nario, kuris būtų pozityvus, komunikabilus, savarankiškas ir reiklus sau bei kitiems kolektyvo nariams.

  • gaunamų dokumentų paskirstymas, perkėlimas į elektrinį archyvą;
  • biuro skambučių ir elektroninio pašto administravimas, dokumentų paskirstymas;
  • bendravimas su įmonės klientais užtikrinant savalaikį dokumentų pristatymą;
  • personalo dokumentų rengimas (įsakymų, prašymų, darbo sutarčių ir kt. dokumentų rengimas pagal numatytas įmonės formas);
  • pagalba įmonės vadovui ir kolegoms;
  • paprastų, duomenų įvedimo apskaitos programose, užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas ekonomikos, finansų, buhalterinės arba apskaitos arba teisės srityje būtų privalumas, kadangi ateityje galime suteikti tobulėjimo galimybės šiose srityse;
  • administracinio darbo patirtis;
  • rusų arba anglų kalbos žinios (b2 lygis);
  • komunikabilumas, atsakingumas, greita orientacija, savarankiškumas vykdant patikėtas užduotis.

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje;
  • dideles saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.

Buhalterinės apskaitos paslaugų steigimo įmonė. Daugiau informacijos rasite