Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "LIT-INVEST"
More about company »

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Vilnius - UAB "LIT-INVEST"

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakinga(-as) už:
  • vidaus dokumentų ir korespondencijos administravimą;
  • informacijos srautų valdymą, archyvavimą ir paskirstymą;
  • vadovo pavestų darbų vykdymą;
  • biuro veiklos administravimą;
  • pagal turimą kompetenciją pagalbą įmonės darbuotojams;
  • teigiamos ir svetingos atmosferos darbuotojams ir įmonės svečiams kūrimą.

Reikalavimai

Puikiai atliksite šias funkcijas, jeigu:
  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Panašaus darbo patirtį ne mažiau kaip 1 metai;
  • Puikias raštvedybos žinias;
  • Sklandžiai kalbate ir rašote lietuvių kalba, kalbate rusų ir anglų kalbomis (lenkų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Turite gerus darbo su MS Office programomis įgūdžius, būtų privalumas, jei esate dirbusi(-ęs) su žmogiškųjų resursų apskaitos ir valdymo bei darbo laiko apskaitos programa VIKARINA;
  • Greitai orientuojatės, efektyviai planuojate laiką, esate kruopšti(-us) ir pareiginga(-as), dalykiška(-as), reprezentatyvi(-us).

Mes jums siūlome

  • Intensyvų bei dinamišką darbą;
  • Darbo užmokestį pagal turimą kvalifikaciją bei kompetencijas;
  • Draugišką, turintį patirtį kolektyvą ir jo pagalbą;
  • Mokymus ir tobulėjimo galimybes.

Investicinė kompanija, valdanti sėkmingai dirbančias įmones, šiuo metu ieško naujo komandos nario Vilniuje BIURO ADMINISTRATORĖS (-IAUS) pareigoms užimti. Jei esi žingeidi, lanksti naujovėms, pozityvaus mąstymo ir energinga asmenybė, įsiliek į mūsų modernaus požiūrio į verslą kolektyvą.
Informacija apie UAB "LIT-INVEST"
992 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 744 €
25% uždirba 744-827 €
25% uždirba 827-1116 €
25% uždirba nuo 1116 €
Vadovas: Ivan Nevoina