Avia Solutions Group PLC

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - Avia Solutions Group PLC
Darbo aprašymas:

  • įmonės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, administravimo ir saugojimo kontrolės užtikrinimas;
  • telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • įmonės dokumentų srautų valdymas: įsakymų, raštų rengimas, registravimas sistemoje, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas;
  • darbo priemonių, kanceliarinių bei kitų prekių biuro reikmėms užsakymas, bendravimas su tiekėjais ir partneriais, sutarčių su trečiosiomis šalimis administravimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas (biuro technikos priežiūra, svečių priėmimas ir kt.);
  • pagalba vadovams, personalo departamentui bei įmonės darbuotojams kasdieniais administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais;
  • susitikimų salių rezervacijų valdymas, tvarkos jose bei visame biure užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • būtina biuro administravimo darbo patirtis;
  • raštvedybos išmanymas;
  • labai geri darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • geri anglų kalbos vartojimo įgūdžiai, rusų k. pagrindai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • gebėjimas greitai reaguoti, paslaugumas, pozityvus požiūris bei noras padėti.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų, dinamišką darbą patikimoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje įmonių grupėje;
  • galimybę tobulėti bei įgyti naujų žinių;
  • karjeros perspektyvas didelėje įmonių grupėje.

Prieš teikiant savo gyvenimo aprašymą (CV) prašome susipažinti su kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis:

Avia Solutions Group (CY) PLC – didžiausia aviacijos paslaugų įmonių grupė Rytų Europoje, valdanti daugiau nei 40 dukterinių bendrovių visame pasaulyje. Grupės komandą sudaro virš 3000 aviacijos ir kitų sričių specialistų, dirbančių su daugiau nei 1600 klientų nuo Amerikos iki Azijos.