Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Viada LT“
More about company »

Biuro administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „Viada LT“

Darbo pobūdis

  • Pagalba bendrovės vadovui organizuojant darbą (verslo kelionių, susirinkimų organizavimas, susitikimų koordinavimas, užduočių delegavimas, kontrolė ir kt.);
  • Bendrovės dokumentų bei ataskaitų rengimas, registravimas, sisteminimas ir archyvavimas;
  • Skambučių srautų valdymas ir nukreipimas;
  • Korespondencijos ir informacijos srautų valdymas bei paskirstymas;
  • Bendrovės svečių ir klientų priėmimas laikantis aptarnavimo standartų;
  • Sklandaus biuro darbo užtikrinimas ir pagalba įmonės darbuotojams.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis administravimo srityje;
  • Taisyklinga lietuvių kalba, anglų kalbos žinios, rusų k. mokėjimas – privalumas;
  • Raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Protokolo bei tarnybinio etiketo žinios, reprezentatyvumas;
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, dalykiškumas;
  • Geri laiko planavimo ir organizaciniai gebėjimai, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Patirtį didelėje ir augančioje kompanijoje
  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Darbo vietą moderniame Vilniaus biure
  • Specialias įmonės nuolaidas
  • Papildomas motyvacines priemones

VIADA - tai daugiau nei 120 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais.
Informacija apie UAB „Viada LT“
1029 €
Vid. atlyginimas bruto
1189
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 808 €
25% uždirba 808-946 €
25% uždirba 946-1148 €
25% uždirba nuo 1148 €
Vadovas: Vytautas Karlavičius