Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Omberg group“

Biuro vadovas (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Omberg group“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos ir bendros tvarkos organizavimas;
  • Asistavimas įmonės projektų įgyvendinime;
  • Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos tvarkymas;
  • Vidinių dokumentų rengimas ir sisteminimas;
  • Sutarčių registravimas ir archyvavimas;
  • Pagalba įmonės vadovams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Sėkminga patirtis tarptautinėje įmonėje, su daugiau kaip 50 darbuotojų, būtų privalumas;
  • Puikus lietuvių kalbos raštu ir žodžiu mokėjimas, raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Geri organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Energija, šypsena, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Vairuotojo teisės.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti su skirtingais projektais;
  • Dirbti sėkmingoje, veržlioje, nebijančioje naujų iššūkių kompanijoje;
  • Būti vertinamu ir palaikomu;
  • Tobulėti ir augti kartu su kompanija bei įgyvendinti savo idėjas;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

OMBERG group NT vystytojas Lietuvoje. Mes kuriame ne prabangius, o širdžiai brangius namus ne tik kiekvienam Vilniaus gyventojui, bet ir Kauno verslui. Po vienu stogu vienijame didelę patirtį sukaupusius motyvuotus ir inovatyviai mąstančius statybos, pardavimų ir rinkodaros ekspertus.
Jei domiesi NT sektoriumi ir nori prisidėti prie projektų, keičiančių Vilniaus ir kitų miestų veidą, turi inovatyvių idėjų ir trokšti jas realizuoti – pasikalbėkime.
Jei nori daugiau susipažinti su mumis, užsuk čia: .