Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PALIUTIS“

Biuro administratorė (-ius)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „PALIUTIS“

Darbo pobūdis

Tvarkyti įmonės dokumentaciją, korespondenciją, archyvą;
Rūpintis darbuotojų įdarbinimu;
Tvarkyti tarptautinių auditų dokumentaciją;
Rūpintis biuro priežiūra;
Organizuoti darbuotojų mokymus, šventes ir kitus renginius;
Valdyti gaunamus laiškus bei skambučius;
Atlikti kitas biuro administratoriui (-ei) būdingas funkcijas.

Reikalavimai

Gebėjimas savarankiškai dirbti intensyvų darbą;
Paslaugumas bei gebėjimas maloniai bendrauti su kolegomis;
Lietuvių ir Anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas;
Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas;
Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (privalumas);
Patirtis administravimo srityje (privalumas).

Mes jums siūlome

Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
Naudotis įmonės teikiamomis privilegijomis siekiant savo asmeninių tikslų;
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

UAB Paliūtis - Didžiausias neperšlampamos avalynės gamintojas Baltijos šalyse, eksportuojantis savo produkciją visoje Europos Sąjungoje.
informacija apie UAB „PALIUTIS“
1209 €
Vid. atlyginimas bruto
95
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 875 €
25% uždirba 875-1100 €
25% uždirba 1100-1443 €
25% uždirba nuo 1443 €