AB „INTER RAO Lietuva“

Biuro administratorė (-ius)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „INTER RAO Lietuva“

Darbo pobūdis

biuro darbo administravimas;
pagalba įmonės vadovams bei darbuotojams;
gaunamos/siunčiamos korespondencijos administravimas;
raštų ir dokumentų ruošimas;
dokumentacijos tvarkymas bei archyvavimas;
skambučių valdymas;
lankytojų sutikimas ir nukreipimas;
biuro aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis priemonėmis.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas;
kompiuterinis raštingumas, raštvedybos išmanymas;
atsakingumas, paslaugumas, iniciatyvumas, kruopštumas;
geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
administracinio darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Galimybę įgyti žinių, bei plėsti savo kompetenciją
Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

AB „INTER RAO Lietuva“ yra elektros rinkos dalyvis Baltijos šalyse, vienas didžiausių nepriklausomų elektros energijos tiekėjų Lietuvoje, vykdantis veiklą Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje.
informacija apie AB „INTER RAO Lietuva“
15982 €
Vid. atlyginimas bruto
(10 kartus didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3026 €
25% uždirba 3026-6300 €
25% uždirba 6300-21438 €
25% uždirba nuo 21438 €