Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "FINANCIAL MANAGEMENT GROUP"
More about company »

Biuro administratorė

Vilnius - UAB "FINANCIAL MANAGEMENT GROUP"

Darbo pobūdis

Kasdienis biuro veiklos užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Biuro administratorės (-iaus) darbo patirtis;
Puikios lietuvių bei anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
Puikus raštvedybos išmanymas;
Puikūs darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Windows, MS Office);
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Puikūs planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
Organizuotumas, iniciatyvumas ir greita orientacija;
Punktualumas, paslaugumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Privalumai:
Rusų kalbos žinios (žodžiu ir/arba raštu);
Verslo etiketo ir protokolo išmanymas;
Darbo su personalo ir/arba pirminiais buhalterinės apskaitos dokumentais patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame kolektyve;
Visas socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir dinamišką darbą profesionalioje komandoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Gyvenimo aprašymus prašome siųsti šiuo el.pašto adresu: .
Telefonai pasiteiravimui: (85) 261 94 77 , (85) 269 09 96.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB FINANCIAL MANAGEMENT GROUP (FMG)
nuo 1999 m. FMG specializuojasi apskaitos, verslo ir teisinių paslaugų srityje. Žmonės FMG yra tai, ką mes branginame labiausiai, tad šiuo metu prie mūsų profesionalaus ir veržlaus kolektyvo siūlome prisijungti buhalterei (-iui)
Informacija apie UAB "FINANCIAL MANAGEMENT GROUP"
834 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Šikšta