Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltijos pašvaistė"
More about company »

Biuro administratorė

Vilnius - UAB "Baltijos pašvaistė"

Darbo pobūdis

  • įmonės vidaus ir išorės dokumentų judėjimo, administravimo ir saugojimo kontrolės užtikrinimas;
  • telefono skambučių, el. pašto, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • įmonės dokumentų srautų valdymas: raštų ruošimas, registravimas, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas;
  • sklandaus biuro darbo užtikrinimas (biuro technikos priežiūra, kanceliarinių prekių užsakymas, svečių priėmimas ir kt.);
  • pagalba vadovui bei įmonės darbuotojams kasdieniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais;
  • įsakymų, raštų ir kitų dokumentų rengimas, registravimas, saugojimas, archyvavimas.

Reikalavimai

  • puikūs raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • labai geras lietuvių ir rusų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • anglų kalbos žinios (privalumas);
  • gebėjimas greitai susisteminti ir apdoroti informaciją;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • kruopštumas, savarankiškumas, atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas;
  • administratorės darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • stabilų atlygį;
  • socialines garantijas;
  • visas priemones efektyviam darbui;
  • tobulėjimo, savirealizacijos galimybes įnešant į darbą savo idėjas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB „Baltijos pašvaistė“ – tai nuo 2002 metų sėkmingai statybų srityje dirbanti įmonė, atliekanti visus statybos, rekonstrukcijos bei renovacijos darbus.
Paslaugos apima:
  • įvairios paskirties objektų statybos darbus,
  • pastatų restauravimą ir atnaujinimą,
  • gelžbetonio konstrukcijų įrengimą,
  • mūrijimo darbus,
  • metalo konstrukcijų montavimą,
  • stogų įrengimo darbus,
  • fasadinę ir vidinę apdailą,
  • lauko inžinerinių tinklų ir aplinkos tvarkymą,
  • hidroizoliavimo (injektavimo) darbus.
Informacija apie UAB "Baltijos pašvaistė"
622 €
Vid. atlyginimas bruto
62
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidas Kaulius