Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „E.I.R. International Forwarding“

Biuro administratorė

Iki 700 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „E.I.R. International Forwarding“

Darbo pobūdis

  • Sklandžios biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas (el.laiškų bei skambučių priėmimas ir nukreipimas, korespondencijos paskirstymas ir siuntimas, biuro aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis ir kt.);
  • Įmonės dokumentų ruošimas, administravimas ir archyvavimas;
  • užsakymų vedimas
  • Pagalba įmonės darbuotojams;
  • Kitas administracinio pobūdžio darbas, susijęs su įmonės veikla..

Reikalavimai

  • Patirtis administravimo/personalo srityje didelis privalumas.
  • Lietuvių, rusų, anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, kruopštumas, atidumas ir atsakingumas;
  • Geri komunikacijos ir organizaciniai gebėjimai, greita orientacija.
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą, atitinkantį Jūsų patirtį, įgūdžius ir žinias;
  • Profesinį tobulėjimą
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

Iki 700 €/mėn. į rankas

UAB „E.I.R International forwarding“ – aktyvi, ambicinga ir sparčiai auganti transporto bei ekspedijavimo paslaugų įmonė.

Savo darbo specifikos lankstumu sugebėjome užsitarnauti patikimos, operatyvios ir atsakingos įmonės vardą, o nuolat augantis klientų ratas, įpareigoja ne tik šį vardą išlaikyti, bet ir nenustoti tobulėti. Mūsų komandoje dirba patyrę ir aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių dėka šių paslaugų tinklas apima visą Europą ir NVS šalis.

Kiekvienas klientas mums yra svarbus, todėl su visais randame optimaliausius sprendimus!
informacija apie UAB „E.I.R. International Forwarding“
2505 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.