Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Stateta“
More about company »

Biuro administratorius (-ė)

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Stateta“

Darbo pobūdis

  • Įmonės dokumentų ruošimas, administravimas bei archyvavimas.
  • Dokumentų rengimas, paskirstymas atsakingiems asmenims.
  • Skambučių ir kitos informacijos valdymas.
  • Personalo dokumentacijos tvarkymas.
  • Svečių sutikimas-priėmimas.
  • Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas.
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Gebėjimas spręsti problemas, savarankiškai, atsakingai priimti sprendimus.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas.
  • Puikūs bendravimo bei organizaciniai įgūdžiai.
  • Laiko planavimo bei prioritetų nustatymo gebėjimai.
  • Greita orientacija bei atsakingas požiūris į darbą.
  • Panašaus darbo patirtis.
  • Papildomas privalumai:
  • Apskaitos pagrindai
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą 550€ + plius priedas priklausantis nuo darbo rezultatų.
  • Geras darbo sąlygas augančioje įmonėje.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes bei galimybę keisti darbo sritį, kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas

Įmonė įkurta 1999 m. Bendrovė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba degalais. Vystydami veiklą nuolat tobulinome siūlomas paslaugas, išplėtėme degalinių tinklą, sukurdami vertę savo klientams bei partneriams. Nuolat tobulėjame ir analizuojame klientų poreikius, todėl surandame optimalų sprendimą kiekvienam.
Informacija apie UAB „Stateta“
944 €
Vid. atlyginimas bruto
84
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 766 €
25% uždirba 766-911 €
25% uždirba 911-1048 €
25% uždirba nuo 1048 €
Vadovas: Karolis Stasiukynas