No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Biuro administratorius (-ė) - asistentas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Darbo pobūdis

Biuro darbo organizavimas (svečių pasitikimas, kanceliarijos užsakymas, korespondencijos valdymas, pagalba kitiems ofiso darbuotojams ir pan.);
Dokumentų ruošimo ir dokumentų judėjimo/valdymo proceso priežiūra, tobulinimas ir užtikrinimas;
Generalinio direktoriaus darbotvarkės planavimas (susitikimų, susirinkimų organizavimas, komandiruočių organizavimas);
Prezentacijų, ataskaitų ruošimas;
Vadovo skirtų užduočių vykdymo terminų kontroliavimas ir savalaikio grįžtamojo ryšio apie jų įvykdymą užtikrinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas efektyviai valdyti, sisteminti ir apibendrinti informaciją;
Sklandžiai ir logiškai dėstyti mintis žodžiu ir raštu lietuvių k.;
Organizuotumas, greita orientacija, komunikabilumas;
Dalykinio etiketo išmanymas;
Raštvedybos taisyklių išmanymas ir jų taikymas;
Noras augti ir tobulėti;
Kompiuterinis raštingumas;
Aukštasis išsilavinimas.

Privalumai

Panašaus darbo patirtis didelėje įmonėje;
Anglų kalbos mokėjimas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Poziciją pažangioje kompanijoje;
Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
Kitas nefinansines motyvacines priemones

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pastaba:
Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi šios atrankos konkurso tikslais.
Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje

Jei turite klausimų - skambinkite personalo vadovė Sonata Misiukevičienė).

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"Pienas LT" – viena moderniausių pieno perdirbimo gamyklų Baltijos regione, savo produkciją eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių.
Esame vienas didžiausių žaidėjų Lietuvos Pieno pramonės rinkoje.

informacija apie Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“
3106 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
241
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2316 €
25% uždirba 2316-2658 €
25% uždirba 2658-3208 €
25% uždirba nuo 3208 €