Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nautilus LT“
More about company »

Biuro administratorius (-ė)

600-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nautilus LT“

Darbo pobūdis

  • Biuro administravimas bei tvarkos užtikrinimas;
  • Telefoniniai skambučiai, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • Dokumentų registravimas ir paskirstymas;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis bei kitomis reikalingomis priemonėmis;
  • Įmonės svečių priėmimas;
  • Įmonės švenčių organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Panašaus ar analogiško darbo patirtis;
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas, užsienio kalbų mokėjimas - privalumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, orientacija į klientą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Reprezentatyvumas, sąžiningumas, greita orientacija ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų ir aktyvų darbą;
Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Darbą jauname ir dinamiškame kolektyve.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

UAB Nautilus LT - tarptautinio kapitalo įmonė, teikianti paslaugas verslui, dirbanti su didžiausiomis pramonės bei energetikos įmonėmis Lietuvoje bei Latvijoje.