Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Biuro administratorius (-ė)

650-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Rengti įvairaus pobūdžio raštus, įsakymus, ataskaitas;
Administruoti gaunamos bei siunčiamos korespondencijos srautus;
Užtikrinti sklandų įmonės darbą (svečių priėmimą, biuro prekių užsakymą, biuro technikos priežiūrą ir kt.)
Padėti organizuoti įmonės vidinius renginius;
Organizuoti pirminę darbuotojų atranką, vesti darbo pokalbius;
Laiku ir tiksliai vykdyti kitus vadovo pavedimus;
Kurti ir puoselėti biuro kultūrą bei mikroklimatą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
Dokumentų rengimo, įforminimo bei archyvavimo reikalavimų išmanymas;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
Darbas kompiuteriu (MS Office, Outlook programomis);
Puikūs bendravimo, organizavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Greita orientacija, kruopštumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

Žymiausio lietuviško prekės ženklo užsienyje „Viči“ ambasadorė į savo komandą ieško biuro administratoriaus (-ės). Daugelyje Europos rinkų vystome platų verslų portfelį, tad būsimajam kolegai garantuojame itin dinamišką tarptautinę darbo aplinką su geriausiais savo srities profesionalais. „Vičiūnų grupėje“ remiamės šiuolaikišku valdymo modeliu, kolegiškais santykiais ir atsakomybės delegavimu – sudarome galimybę sparčiai tobulėti ir savo įgūdžiais prisidėti prie pasaulinės įmonės sėkmės.