You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pilsena“

Biuro administratorius (-ė)

1212-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Klaipėda - UAB „Pilsena“

# Padarom

Kviečiame pozityvų žmogų į mūsų komandą, kuris turės svarbią misiją: su gera nuotaika pasitikti į ofisą ateinančius kolegas, svečius, partnerius. Jei mėgsti bendrauti, padėti, planuoti, kurti, koordinuoti bei užtikrinti tvarką – prisijunk prie mūsų kolektyvo! Būk mūsų ofiso veidu ir balsu – biuro administratoriumi (-e)!

Darbo pobūdis:

  • darbas su vadovais konsultuojant ir padedant siekti įmonės tikslų;
  • užtikrinti vidinę įmonės komunikacijos sklaidą;
  • įmonės įvaizdžio kūrimas;
  • naujienlaikraščių, prezentacijų kūrimas ir procesų vizualizavimas;
  • bendrovės gaunamos informacijos valdymas ir perdavimas (priėmimas, registravimas, paskirstymas, archyvavimas), užtikrinant, kad raštai ir sutartys pasiektų kolegas laiku, į pagalbą pasitelkiant dokumentų valdymo sistemas bei įrankius;
  • bendradarbiauti su partneriais koordinuojant komandiruočių administravimą, derinant detales;
  • organizuoti darbuotojų aprūpinimą darbui reikalingomis priemonėmis ir paslaugomis;
  • rūpintis gerbūviu ir tvarka ofise, suteikti visą reikiamą pagalbą kolegoms, kad darbas biure vyktų sklandžiai;
  • bendravimas su valstybinėmis institucijomis, teikti ir gauti paraiškas, ataskaitas.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė kaip 5 metų sėkmingo darbo patirtis biuro administravimo, personalo projektų įgyvendinimo srityje (privalumas gamybinėje įmonėje su 100+ darbuotojų);
  • kompiuterinis raštingumas, gebėjimas analizuoti duomenis, dirbti su analitikos programomis;
  • geri derybų ir analitiniai gebėjimai, pozityvus požiūris į naujus iššūkius, kūrybingumas;
  • komunikabilumas, noras bendrauti su žmonėmis;
  • mokėjimas planuoti savo laiką, imlumas, problemų sprendimo įgūdžiai;
  • gebėjimas naudotis Power Point, Bizagi, Lucidchart programomis;
  • kalbų mokėjimas - lietuvių, anglų, rusų žinios raštu ir žodžiu;
  • jei turite elektroninio marketingo, socialinės medijos, LEAN metodikos žinių - būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Mes vertiname savo komandos narius ir jums siūlome:
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo kupiną darbą;
  • augti ir tobulėti kartu su įmone, kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • įgyvendinti savo turimas idėjas, būti komandos ir bendrai pasiekto tikslo dalimi;
  • saugos reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas ir priemones;
  • darbą su techniškai pažangia įranga;
  • laiku mokamą atlyginimą, bei lanksčią priedų sistemą, priklausančią nuo pasiektų rezultatų;
  • socialines garantijas;
  • skanią kavą ir arbatą per poilsio pertraukėles;
  • rūpinsimės Jūsų sveikata ir gera savijauta.

Atlyginimas

1212-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB PILSENA yra gamybos paslaugas teikianti įmonė, turinti 2 gamybos padalinius Klaipėdoje, atliekanti metalo ir medžio apdirbimo paslaugas. Mūsų sėkmės paslaptis – techniškai pažangiausių sprendimų naudojimas ir patirtis, kasdien susiduriant su aukščiausius rinkos poreikius atitinkančiais gaminiais. Mes norime būti geriausi tame ką darome, turime didelių ambicijų ir norime būti pasiruošę pasitikti naujus iššūkius.
Vadovų komanda yra jaunatviška, motyvuota kurti, todėl mes nuolat augame, daug dėmesio skiriame produktų vystymui, kuriame savo produktus ir noriai plečiame savo gamybinę veiklą, kviesdami prisijungti energingus ir atsakingus savo srities specialistus, norinčius prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.

informacija apie UAB „Pilsena“
2157 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1644 €
25% uždirba 1644-2031 €
25% uždirba 2031-2528 €
25% uždirba nuo 2528 €