Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MP PREKYBA“
More about company »

Biuro administratorius (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris - UAB „MP PREKYBA“

Darbo pobūdis

Šiuo metu MP TRUCKS komanda ieško naujo komandos nario.

Mąstančio, kuris turi didelių tikslų!

Laukiantis iššūkiai?
  • Skelbimų talpinimas įmonės svetainėje
  • Sąskaitų, užsakymų ir įsakymų rašymas
  • Draudimų užsakymas mūsų auto parkui
  • Ataskaitų valst. įstaigoms pildymas
  • Prekių užsakymas
  • Skolų priminimas klientams
  • Apibendrinus ieškome žmogaus ofiso prėžiūrai. Mes turime nedidelę ofiso komandą, todėl tikrai reikės tavo prisidėjimo prie skirtingų darbo sričių.

Perspektyvos?
  • Rasti į savo vietą kitą žmogų ir kilti karjeros laiptais.

Karjeros galimybės?
  • Transporto arba plėtros/marketingo vadybininkas (-ė)

Reikalavimai

  • Turi B kategoriją
  • Lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi ir nebijai siekti ambicingų tikslų
  • Esi atviras ir turi gerus bendravimo įgūdžius
  • Esi iniciatyvus ir turi atsakingą požiūrį į darbą
  • Gebi susišnekėti rusų k.

Mes jums siūlome

  • Kelionės į/iš darbo išlaidų padengimą ir automobilio amortizaciją
(laikui bėgant yra galimybė gauti įmonės automobilį)
  • Darbo vieta - Vievyje
  • Kolegos - mokytojai, kurie padės darbo pradžioje
  • Įgyti vertingos patirties ir karjeros galimybes
  • Gali būti paskutinių kursų studentas

Susidomėjai?
  • Tuomet spausk "SIŲSTI SAVO CV."
  • Konfidencialumą garantuojame.

Prisijunk prie MPTRUCKS!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „MP Prekyba“ yra jauna inovatyvi kompanija, kuri specializuojasi visų rūšių komercinės paskirties transporto prekyboje. Nuo kompanijos įkūrimo pradžios 2010 m. mes augame ir plečiamės.
Informacija apie UAB „MP PREKYBA“
785 €
Vid. atlyginimas bruto
51
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-741 €
25% uždirba 741-790 €
25% uždirba nuo 790 €
Vadovas: Paulius Stanevičius