UAB „Baulera“

VYR. BUHALTERIS (-Ė)

900-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Baulera“

Darbo pobūdis

  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
  • Mokesčių apskaičiavimas bei mokestinių ataskaitų rengimas bei pateikimas atitinkamoms institucijoms;
  • Deklaracijų bei statistinių ataskaitų rengimas;
  • Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
  • Banko operacijų apskaita;
  • Ataskaitų Klientų akcininkams bei vadovams rengimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštas išsilavinimas finansų, ekonomikos, apskaitos ar kitose susijusiose srityse;
  • Patirtis, užimant buhalterio poziciją;
  • Gebėjimas "persijungti" prie skirtingų klientų;
  • Analitinis mąstymas bei noras bendradarbiauti ir dirbti komandoje.
  • Anglų ar lenkų kalbos žinojimas (pageidautina)

Mes siūlome dinamišką darbą augančioje kompanijoje, konkurencingą atlyginimą, priedus pagal darbo rezultatus bei nuolatinį savo kompetencijos augimą.

Atlyginimas

900-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedas priklausantis nuo rezultatų

UAB „Baulera“ - finansinių paslaugų bendrovė, padedanti klientams sėkmingai vystyti verslą. Esame patikimi patarėjai verslui buhalterinės apskaitos bei finansų valdymo klausimais. UAB „Baulera“ valdomas prekinis ženklas Buhalteria.lt yra žinomas rinkoje jau daugiau nei 6 metus. Didžiuojamės ilgalaikiu bendradarbiavimu su klientais iš Lietuvos ir užsienio šalių. Kuriame ir puoselėjame įkvepiančias komandos tradicijas. Augame, tobulėjame ir švenčiame pergales kartu. Buhalteria.lt – kartu į verslo sėkmę!
Sužinokite apie mus daugiau internete:

Buhalteria.lt | LinkedIn

Kviečiame naują kolegą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Baulera“
1761 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.