Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„NEO Finance“, AB
More about company »

Biuro administratorius (-ė)

Vilnius - „NEO Finance“, AB

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su valstybinėmis įstaigomis, atsakymų į jų užklausas ruošimas
  • Užklausų, prašymų valstybinėms įstaigoms ir privačioms organizacijoms rengimas
  • Vidinių įmonės dokumentų ruošimas ir administravimas
  • Sutarčių su išoriniais įmonės partneriais derinimas ir koordinavimas
  • Pirminių įmonės apskaitos dokumentų tvarkymas ir administravimas
  • Personalo dokumentacijos rengimas ir koordinavimas
  • Biuro veiklos organizavimas, aprūpinimas reikalingomis priemonėmis
  • Komandiruočių, susitikimų planavimas ir organizavimas
  • Klientų pasitikimas, priėmimas, informacijos teikimas
  • Pagalba kolegoms kasdieniuose darbuose

Reikalavimai

Mes tikimės, kad tu:
  • Turi aukštąjį išsilavinimą teisės srityje
  • Puikiai išmanai raštvedybos taisykles
  • Didžiuojiesi savo organizaciniais įgūdžiais, esi komunikabilus, puikiai dirbi kompiuteriu
  • Esi atsakingas, kruopštus, operatyvus ir iniciatyvus
  • Jei turi biuro administravimo ir / ar personalo valdymo patirties, turėtum akivaizdų pranašumą

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą, atitinkantį tavo kompetencijas
  • Šiuolaikišką, nuolat augančią fintech įmonę
  • Visas profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus
  • Jauną ir profesionalų kolektyvą
  • Karjeros galimybes

Atlyginimas

Derybų klausimas

„NEO Finance“ – sparčiai auganti fintech įmonė, valdanti tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“. „Paskolų klubas“ – Lietuvoje tvirtai pirmaujanti P2P skolinimo platforma, turinti neribotą elektroninių pinigų licenciją, galiojančią visoje Europos Sąjungos.
Informacija apie „NEO Finance“, AB
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aiva Remeikienė