Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo pobūdis:

  • Sklandžios biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • Įsakymų rengimas;
  • Raštvedyba, informacijos tvarkymas bei archyvavimas;
  • Išorinės informacijos paskirstymas įmonės viduje, skambučių priėmimas ir nukreipimas, informacijos teikimas;
  • Pagalba įmonės vadovui ir darbuotojams.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Biuro administravimo darbo patirtis (privalumas);
  • Gerai mokėti anglų k. (raštu ir žodžiu). Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Pareigingumas, atidumas, reiklumas, konfidencialumas, noras mokytis;
  • Raštvedybos taisyklių, LR Darbo teisės ir kitų susijusių teisės aktų išmanymas;
  • Savarankiškumas, organizuotumas, gebėjimas greitai įsisavinti informaciją;
  • Pozityvumas, noras padėti kolegoms ir kurti gerą darbinę atmosferą.

Įmonė siūlo:

  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas, profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Vieta: Vilnius, Ukmergės g. 308

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - įmonė UAB ,,Kiwa Inspecta” tarptautinių įmonių grupei priklausanti įmone jau trejus metus iš eilės nominuota “sėkmingai dirbančia įmone”. Nuo veiklos pradžios UAB “Kiwa Inspecta” turi aiškią viziją – teikti gamybos ir statybos įmonėms daug tarpusavyje susijusių, kokybe išsiskiriančių paslaugų. Bendrovė tikrina įrenginių techninę būklę, sertikuoja, teikia techninio konsultavimo, laboratorijos ir mokymo paslaugas. UAB ,,Kiwa Inspecta” paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pramonės įmonės.