Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Delta Management Solutions“

Biuro administratorius (-ė)

Vilnius - UAB „Delta Management Solutions“

Darbo pobūdis

  • Skambučių priėmimas ir svečių pasitikimas.
  • Kruopštus dokumentų rengimas ir administravimas.
  • Korespondencijos tvarkymas.
  • Dokumentų valdymas: registravimas, rengimas, saugojimas, kontroliavimas ir siuntimas.
  • Sklandaus biuro darbo užtikrinimas, trūkstamų priemonių užsakymas.
  • Pagalba kolegoms su įvairiais trumpalaikiais ir ilgalaikiais projektais.
  • Proaktyvi pagalba sprendžiant iškilusias problemas.

Reikalavimai darbuotojui

Įmonė tikisi:
  • Paslaugumo, draugiškumo ir rūpesčio tiek ofiso svečiams, tiek kolegoms.
  • Panašaus darbo patirties – palengvins darbo pradžią ir vertinama kaip privalumas.
  • Žinoma, puikių darbo kompiuteriu įgūdžių.
  • Taisyklingos lietuvių kalbos, anglų kalbos ir rusų kalbos žinių (nuo B1 lygio).
  • Noro mokytis ir tobulėti.
  • Atidumo, dėmesio detalėms ir operatyvumo, padedant kolegoms ir pastebint net mažiausią klaidą.
  • Aukštojo/aukštesniojo išsilavinimo.

Įmonė siūlo

  • Darbą modernioje ir inovatyvioje įmonėje.
  • Geras darbo sąlygas – modernus ofisas, darbo priemonės ir aplinka.
  • Darbo vieta Trakų r. – jokių kamščių važiuojant į darbą, daug arčiau sostinės, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

klientė – Grainmore UAB () – didžiausia ir moderniausia dribsnių ir granolos gamintoja Lietuvoje. Novatoriška, moderni ir inovatyvi įmonė plečiasi ir kviečia prisijungti pozityvią asmenybę, kuriai bendravimas ir pagalba kitiems yra malonumas! Grainmore komanda su nekantrumu laukia naujo komandos nario (-ės) - biuro administratoriaus (-ės).

Tel.

Informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 3 metus tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.