Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas;
  • Įmonės reprezentavimas svečiams ir darbuotojams;
  • Šilto, teigiamo klimato palaikymas biure;
  • Korespondencijos ir įmonės dokumentų rengimas, tvarkymas, sutarčių administravimas, skambučių ir el. laiškų srautų valdymas;
  • Administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba įmonės darbuotojams, vadovui kasdieniniuose darbuose.

Reikalavimai:

  • Bent dvejų metų sėkmingo darbo patirtis Biuro administratoriaus pozicijoje;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai tiek žodžiu, tiek raštu (ne žemesnis, nei B2 lygis);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Puikus raštvedybos išmanymas;
  • Verslo etikos išmanymas;
  • Puikūs planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, atidumas detalėms, orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo:

  • Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą;
  • Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • Galimybę matyti konkrečius savo darbo rezultatus;
  • Patrauklų atlygio, papildomo motyvavimo ir naudų paketą.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - UAB „BIOVELA Group“ - didžiausia ir moderniausia mėsos perdirbimo įmonių grupė Lietuvoje, valdanti „Biovela“, „Utenos mėsa“, „Tauragės maistas“ ir kt. prekių ženklus. Pradėjusi veiklą 1994 metais, šiuo metu užima didžiausią mėsos gaminių rinkos dalį Lietuvoje. Šiuo metu prie savo centrinio biuro Vilniuje įmonė kviečia prisijungti profesionalų Biuro administratorių (-ę).