Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Indema“

BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1400-1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Indema“

Darbo pobūdis

Korespondencijos ir įmonės dokumentų rengimas, tvarkymas, sutarčių administravimas, skambučių ir el. laiškų srautų valdymas;
Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas, biuro reikmenų užsakymų vykdymas;
Svečių pasitikimas ir priėmimas;
Naujų darbuotojų įvedimas į darbą, nuolatinis rūpinimasis naujais ir esamais darbuotojais;
Įmonės renginių ir švenčių organizavimas;
Šilto, teigiamo klimato palaikymas biure;
Biuro kultūros bei gero mikroklimato puoselėjimas;
Visapusišką pagalbą įmonės darbuotojams ir kitas administracines užduotis bei iniciatyvas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Administracinio darbo ir raštvedybos patirtis (privalumas);
Gebėjimas dirbti MS Office programomis;
Organizaciniai ir laiko planavimo gebėjimai;
Taisyklinga lietuvių kalba, geros anglų k. žinios (rusų k. privalumas);
Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas;
Imlumas naujai informacijai, dėmesingumas detalėms;
Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Atlyginimą - sutartinį su socialinėmis garantijomis bei su perspektyva didėti;
Tobulėjimo galimybes;
Galimybę gilinti turimas žinias – dalyvauti mokymuose;
Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones;
Įdomų ir aktyvų darbą perspektyvioje kompanijoje;
Sveikatos draudimas.

Atlyginimas

1400-1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Indema" teikia investicinių, statybos bei energetinių projektų valdymo ir vystymo paslaugas.

Įmonės tikslas - profesionaliai teikti paslaugas užtikrinant aukščiausią kokybę.

Pažangios projektų valdymo priemonės bei kompetetingi, nešališki ir įmonei ištikimi darbuotojai - UAB "Indema" projektų valdymo sėkmės garantas.
informacija apie UAB „Indema“
2247 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.