Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sostinės kreditai“

Biuro administratorius (-ė)

900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Sostinės kreditai“

Darbo pobūdis

  • Tiesioginis klientų aptarnavimas telefonu, el. Paštu, Facebook paskyroje ir kitomis priemonėmis
  • Klientų sutarčių administravimas, mokėjimų sutikrinimas
  • Dokumentų suvedimas į programą
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavimas;
  • Turite patirties finansų, teisės srityje, (privalumas);
  • Esate organizuotas, komunikabilus, iniciatyvus ir norite mokytis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas)
  • Puikios lietuvių k. žinios;
  • Anglų ir rusų k. mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

Visas savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes
Karjeros perspektyvas
Draugišką profesionalų kolektyvą
Darbas biure Vilniaus centre pilnu etatu
Visada laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Greitųjų kreditų prekės ženklas Ecocredit buvo pradėtas vystyti 2012 metais, yra lietuvių vystomo verslo ir įmonės Sostinės kreditai, UAB dalis. Ecocredit teikia ne tik greitųjų kreditų paslaugas, tačiau siūlo ir kitus skolinimosi sprendimus.
informacija apie UAB „Sostinės kreditai“
1
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.