You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „Human Capital Center“

Biuro administratorius (-ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Human Capital Center“

Įmonė ir darbo pobūdis:

  • Dokumentacijos rengimas, biuro priežiūra, kanceliarinių ir kitų biuro priemonių užsakymas;
  • Personalo dokumentacijos rengimas;
  • Darbo saugos priežiūra ir reikiamų pakeitimų organizavimas;
  • Įmonės vidinių renginių ir įsitraukimą didinančių užsiėmimų organizavimas;
  • Pagalba / asistavimas vadovui, vadovo dienotvarkės planavimas, susitikimų, kelionių organizavimas;
  • Įmonės komunikacijos socialiniuose tinkluose užtikrinimas ir priežiūra.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas vadybos srityje;
  • Labai geros anglų žodžiu ir raštu (ne žemesnis nei B2 lygis), rusų kalbos žinios - privalumas;
  • Vadybinio, administracinio darbo patirtis – didelis privalumas;
  • Socialinių tinklų veikimo principų išmanymas;
  • Komunikabilumas, organizuotumas, geras kompiuterinis raštingumas;
  • Laiko planavimas, operatyvumas, kritinių situacijų valdymas.

Įmonė siūlo:

  • Puikią darbinę atmosferą, darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti save ir tobulėjimo galimybes;
  • Stabilų darbo užmokestį nuo 900-1100 eur. (atskaičius mokesčius) ir priedus.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

Esame darbuotojų paieškos ir atrankos profesionalai, puikiai išmanantys personalo rinką ir teikiantys aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais ir kandidatais, todėl efektyviai tenkiname individualizuotus kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų kompanijoje dirba specialistai, turintys ilgametės patirties darbuotojų paieškoje ir atrankoje, kurie, naudodami pažangiausias darbuotojų atrankos metodologijas, sukauptas žinias bei patirtį, pageidaujamai pozicijai pristato tinkamiausią profesionalų ir motyvuotą kandidatą/-us.